Skorzystanie z naszych usług jest naprawdę proste i nie będzie od Ciebie wymagało żadnego wysiłku. Nie musisz nigdzie jeździć, tracić niepotrzebnie czasu czy też szukać materiałów na własną rękę. Korzystając z usług naszej firmy masz gwarancję kompleksowej obsługi i najwyższej jakości. Do Ciebie będzie jedynie należał wybór materiałów spośród szerokiej gamy próbników z naszej oferty, a także podjęcie decyzji, czy okna udekorowane zostaną zasłonami, roletami, firanami czy może w jeszcze inny sposób. W każdej sytuacji służymy oczywiście radą. Aby skorzystać z naszych usług:

  1. Skontaktuj się z nami – możesz to zrobić mailowo – szpilkaszpulka@gmail.com, telefonicznie pod numerem 662 000 605, lub poprzez formularz kontaktowy na naszej stronie. W ten sposób ustalimy dogodny dla Ciebie termin spotkania. Nie pracujemy w sztywno ustalonych godzinach i zawsze dojeżdżamy do klienta dzięki czemu zaoszczędzisz swój czas.

  2. Ustalimy szczegóły zamówienia – wspólnie omówimy Twoje oczekiwania dotyczące tego, jak mają prezentować się Twoje nowe dekoracje okienne lub inne elementy typu poduszki, abażury, pledy itp.

  3. Wybierzesz materiały – podczas spotkania obejrzysz dziesiątki próbników materiałów spośród których wybierzesz te, które najbardziej pasują do Twojego gustu. Materiały będziesz wybierać we własnym domu, dzięki czemu w odróżnieniu od wybierania ich w sklepie od razu świetnie ocenisz czy pasują one na przykład do obicia kanapy, koloru podłogi a także sprawdzisz jak dany materiał prezentuje się w świetle w Twoim domu.

  4. Dokonamy dokładnego pomiaru okien – dzięki temu możesz mieć pewność że Twoje nowe zasłony lub na przykład rolety będą prezentowały się doskonale.

  5. Przygotujemy Twoje zamówienie – w tym momencie bardzo przyda się 25-letnie doświadczenie krawieckie, które wyróżnia naszą firmę oraz ponad 10 lat doświadczenia w tworzeniu okiennych dekoracji.

  6. Zamontujemy Twoje rolety, zasłony bądź firany w oknach – w ramach Twojego zamówienia dokonamy jego profesjonalnego montażu. Potrzebne będzie do tego zamontowanie prowadnic lub karniszy? Żaden problem. Jak już pisaliśmy, świadczona przez nas usługa jest kompleksowa a więc obejmuje także pełen montaż.

Po tym pozostaje Ci jedynie cieszyć się odmienionym wyglądem Twoich okien a także nowym charakterem Twojego domu.